menu MENU

cena200 PLNNETTO


dvr

aktualności

aktualność

star_borderprint

Hettich on Tour

centrum prasowe2020-07-21Wyświetlenia: 2368 Posty: 1Zdjęcia: 0
aktualności stolarz
W 45 dni Mobilnym Showroomem przez Polskę
I Mistrzostwa Stolarzy w Łatwym Montażu

 

Po niewątpliwym sukcesie Mobilnego Showroomu "Hettich on Tour", który ukryty we wnętrzu ciężarówki przemierzył wiele krajów na świecie, w tym Turcję i Koreę, teraz ta innowacyjna koncepcja promocji jest kontynuowana na terenie Polski. Od 26 kwietnia  do 9 czerwca goście, którzy odwiedzają miejsca przystanku mobilnego shworoomu mogą doświadczyć działania nowej techniki meblowej HETTICH.


- W naszym Mobilnym Showroomie chcemy pokazać gościom szeroką ofertę w zakresie nowoczesnej techniki meblowej i pokazać im możliwości rozwoju i realizacji wielu pomysłów projektowych - mówi Beata Lasota, dyrektor zarządzający Hettich Polska.

W ciągu 45 dni trwania akcji "Hettich on Tour" Mobilny Showroom tego niemieckiego producenta okuć meblowych odwiedzi łącznie 18 miast  w Polsce. Na trasie był już Szczecin, Gorzów Wielkopolski oraz Wysogotowo, a przed nami jeszcze wiele miast od południa po północ Polski. Po uchyleniu drzwi Mobilnego Showroomu możemy zanurzyć się
w świat inteligentnych okuć, które nadają meblom zupełnie nowego wyrazu i zaskakujących funkcjonalności.

- Prezentowane w Mobilnym Showroomie okucia zostały specjalnie dobrane do oczekiwań polskiego rynku - zapewnia Beata Lasota.- Sposób ekspozycji produktów umożliwia zapoznanie się z ich głównym walorami: możliwościami tworzenia własnych zestawień kolorystycznych  w szufladach czy kreowania różnych linii meblowych poprzez dodawanie im dodatkowych, komfortowych rozwiązań technicznych np. pełnego wysuwu szuflady, otwierania frontów bez uchwytów przez ich lekkie naciśnięcie, czy konstruowanie szaf klasy premium.

Zarówno producentów mebli, jak również architektów na pokazy Hettich przyciągają przede wszystkich nowości. Dla polskich firm, które niemal 90% swojej produkcji sprzedają zagranicę ogromne znaczenie nabiera innowacyjność, która pozwala im zdobywać uznanie w oczach zagranicznych klientów.

- Oryginalne, prestiżowe okucia marki Hettich są wabikiem dla klientów - mówi jeden z uczestników "Hettich on Tour". - Szczególnie importerzy wysyłając zapytania sugerują, by tworzyć meble na okuciach, które zdobyły m.in. prestiżowe nagrody red Dot Award, bardzo cenione  w branży.  

Wśród zdobywców tej nagrody są aż trzy nowe produkty firmy Hettich, które również znalazły się w Mobilnym Showroomie przemierzającym trasę między polskimi miastami. Są to eleganckie zawiasy Sensys oraz niezwykle komfortowe systemy szuflad ArciTech oraz InnoTech Atira. Ten ostatni system dopiero co miał w Polsce premierę, ale już pojawia się w pierwszych kolekcjach znanych polskim firm meblarskich.

Do spektrum nowości prezentowanych w ramach "Hettich on Tour"  w Polsce eksperci wybrali oczekiwane przez polskich meblarzy systemy do dynamicznie rozwijającego się rynku mebli z drzwiami przesuwnymi. Nie są to tylko okucia do frontów szaf garderobianych, ale także mniejszych szafek np. biurowych czy kuchennych, którym dedykowane są okucia SlideLine M oraz SysLine S. Ciekawostką dla wielu uczestników były okucia do drzwi składanych WingLine, zastosowanych w kuchennych szafkach wiszących.

W każdym miejscu postoju, prócz możliwości przetestowania okuć, uczestnicy przekonują się także jak łatwo i bezproblemowo montuje się je w meblach. Pierwsze Mistrzostwa Stolarzy w Łatwym Montażu to konkurs, w którym udział wziąć mogą wszystkie osoby związane z branżą meblową.

- Nie trzeba być z zawodu stolarzem, by poradzić sobie z montażem naszych okuć - zapewnia Agnieszka Kosicka, koordynator Hettich on Tour w Polsce. - Wystarczy krótkie przeszkolenie, by wziąć udział w zawodach i zostać Mistrzem Stolarzy w Łatwym Montażu.

Prócz prestiżowego tytułu na zwycięzców w każdej miejscowości czekają atrakcyjne nagrody.

ID: 88

chevron_left

Hettich on Tour
centrum2016-05-06
Mobilny Showroom „Hettich on Tour“ kryje w sobie produkty firmy Hettich specjalnie dobrane pod względem oczekiwań polskiego rynku meblowego. Możliwość przetestowania techniki meblowej Hettich będzie możliwa aż w 18 miastach w Polsce jeszcze do 9 czerwca.


Artykuły

Katalog mebli kuchennych
W skrzynkach na listy można często znaleźć katalogi firm produkujących ...
Nowoczesna kuchnia jak marzenie
Wiele osób podczas aranżowania wnętrza stawia dzisiaj na nowoczesność. Dzieje ...
Mała kuchnia
Niektórym wydaje się, że gdy posiadają małą kuchnię, to nic ...
Odnawianie mebli kuchennych
Meble kuchenne, jak każdy inny sprzęt, ulegają zniszczeniu, wytarciu, uszkodzeniom, ...
Kuchnie w nowoczesnym stylu
Aranżacja kuchni to jedno z najważniejszych zadań do wykonania przed ...
Meble kuchenne do samodzielnego montażu
Kuchnia jest jednym z najbardziej kluczowych aspektów naszego domu. Miejsce ...
Wakacje - dobry czas na remont kuchni Lato w IKEA Kraków
Dłuższe i cieplejsze dni, mniejszy ruch na ulicach i w ...
Wyjątkowe meble na każdą okazję
Jeśli chodzi o kuchnię, to przyznać trzeba, że jest to ...
Kuchnia w stylu retro
Przyznać trzeba, że nowoczesne aranżacje mieszkań i domu są bardzo ...
Nowoczesne meble kuchenne
Kuchnia staje się coraz bardziej inteligentna. Czasy gdy kuchnia była ...