menu MENU

dvr

aktualności

aktualność

star_borderprint

IKEA Katowice poszukuje kuchni w rozmiarze XXS

Joanna Opas/Guarana Communications2019-08-25Wyświetlenia: 7364 Zdjęcia: 1
Masz kuchnię do 8m2? Teraz możesz mieć nową, a konkretnie – odnowioną. Katowicka IKEA startuje 1 października z konkursem „Poszukiwana w rozmiarze XXS”. – Każdy ma szansę na metamorfozę kuchni, którą w całości zaprojektuje, przebuduje i wreszcie ufunduje IKEA Katowice. Na Śląsku nie brak kuchni o mniejszej powierzchni. Ale śląskie kuchnie, jak żadne inne w Polsce, mają swój urok i mają dla domowników szczególne znaczenie. Kto z nas nie miałby ochoty na kluski śląskie z roladą i kapustką, przygotowane w nowoczesnej, pięknej kuchni? – mówi z uśmiechem Renata Bzdeń, kierownik ds. marketingu IKEA Katowice.

Jesień w kuchni

„Poszukiwana w rozmiarze XXS”, to konkurs skierowany do osób pełnoletnich, zamieszkałych w województwie śląskim, które posiadają kuchnię do 8m2 i chętnie poddaliby ją metamorfozie. To niepowtarzalna okazja na darmowy lifting kuchni. – Rozpoczęła się jesień, a więc ta pora roku, podczas której więcej czasu jak latem, czy wiosną, spędzamy w kuchni z rodziną, czy przyjaciółmi, przy ciepłej herbacie, kawie. To także okres, w którym IKEA edukuje swoich klientów oraz fanów z najlepszych zastosowań w kuchni, ekologicznych możliwości i tańszych rozwiązań. Dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs „Poszukiwana w rozmiarze XXS”, znajdziemy małą kuchnię, odmienimy ją i pokażemy przy tym, jakie rozwiązania najlepiej zastosować w naszych kuchniach, aby była bardziej funkcjonalna i zarazem eko – tłumaczy Bzdeń.

Najpierw jury, potem fani fejsa

Konkurs wystartuje 1 października. Przez pierwsze dwa tygodnie IKEA Katowice będzie czekała na zgłoszenia nadsyłane pod adres mailowy ikea6.f306@ikea.com przez klientów i fanów, którzy marzą o nowej kuchni. – Zgłoszenie musi spełniać dwa podstawowe wymagania. Po pierwsze, musi zawierać co najmniej trzy zdjęcia prezentujące obecną kuchnię uczestnika konkursu oraz pisemne uzasadnienie, dlaczego to właśnie jego kuchnię powinniśmy poddać liftingowi – mówi kierownik marketingu IKEA Katowice.15 października zbierze się jury konkursu, które spośród nadesłanych prac wybierze finałową dziesiątkę. Finalistów odwiedzi w mieszkaniach i domach ekipa IKEA TV, która ogra każdą z kuchni oraz porozmawia z jej właścicielami, mieszkańcami. W ten sposób powstanie 10 filmów, które zamieszczone zostaną w aplikacji konkursowej na portalu społecznościowym Facebook.com. Reszta pozostaje w rękach naszych fanów na Facebooku, którzy po obejrzeniu materiałów video, będą mogli zagłosować na jedną z kuchni. Ta kuchnia, która zbierze najwięcej głosów, zostanie przez IKEA Katowice poddana darmowej metamorfozie – tłumaczy Bzdeń.

Zwycięzcę konkursu „Poszukiwana w rozmiarze XXS” poznamy na początku listopada.

ID: 60

powrót chevron_left