menu MENU

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

AGS meble Arkadiusz Grybek

osamorska2020-05-26Wyświetlenia: 2782 Zdjęcia: 0
forum meble
Proszę o opinie o firmie AGS meble Arkadiusz Grybek , jej rzetelności , terminowości , możliwości kontaktu itd...

ID: 275

powrót chevron_left

Odradzam!!!!!!
Sosnowiec2023-05-18
Po dwóch latach od montażu rogi mebli nie mają już farby. Kasa wyrzucona w błoto. Ponadto mogę tylko potwierdzić pozostałe wpisy. Trzymajcie się od tego człowieka bardzo, bardzo daleko. TRAGEDIA. I skandal!!!!!!!

NIeskończone ciągnące się zlecenie
Tomek2020-03-30
Niestety bardzo, ale to naprawdę bardzo żałuję że zdecydowałem się skorzystać z usług Pana Grybka. Zamówiłem kuchnię zapłaciłem 6000 zaliczki i umówiłem sie na montaż w miesiącu wrześniu 2019. Termin kilkakrotnie przekładany ostatecznie montaż odbył sie w listopadzie ale nie udało się go dokończyć, źle wymierzone fronty zmywarki i szafki narożnej zbyt krótkie cokoły no i jeszcze kilka innych poprawek. Pomimo to uwierzyłem w dokończenie max do dwóch tygodni zapłaciłem reszte umówionej kwoty. Niestety mamy marzec a kuchnia nadal nie skończona kilka razy przekładany termin a obecnie już nawet telefonu nie odbiera. Rachunku bądz fv nie otrzymałem ale mam zlecenie i zdjecia P. Grybka przy montażu wiec chyba zgłoszę sprawę do urzędu skarbowego. Dlatego zdecydowanie odradzam

Odradzam AGS!!!
Iwona T.2019-11-28
Nie polecam!!! Na dokończenie zabudowy czekam trzy miesiące. Pan Grybek pobrał prawie całą kwotę i zniknął. Zero kontaktu!!!

Re: AGS meble Arkadiusz Grybek
Jacek K2019-07-15
Dla mnie rewelacja. Szybko, spranie i fachowo. Gorąco polecam.

Re: AGS meble Arkadiusz Grybek
klient AGS2019-04-24
ODRADZAM tą firmę!!!!!


Może to Cię zainteresuje:

Meble stylowe do soalnu
sprzedażmeble
Stylowy wypoczynek Stylowy wypoczynek W 994 stylowemebleplock.pl Stylowy komplet wypoczynkowy zdjęcia 1-3 W994---------- Piekne ...
Meble z drewna litego pod zamówienie wg indywidualnych projektów
usługimeble
Realizujemy wyjątkowe meble drewniane w kilku gatunkach drewna, sosna, modrzew, dąb, brzoza, olcha wykonywane w różnych wariantach wykończenia - ...
Jak czyścić skórzane meble?
forummeble
Ogłoszenia drobne: Zachęcam do wstawiania tutaj ogłoszeń drobnych związanych z szeroko rozumianą kuchnią
Jak czyścić skórzane meble?
forummeble
Skórzane meble nie są najprostsze w utrzymaniu, jednak istnieją sposoby na zadbanie o nie. Ekspedienci w salonach meblowych polecają wyłącznie ...