menu MENU

Meble stylowe do soalnu
Płock woj. mazowieckie
cena11.850 PLNNETTO

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Kosmiczne meble kuchenne

Wojtek2021-05-10Wyświetlenia: 4893 Zdjęcia: 3
Załączam kosmiczne meble kuchenne, trochę bardziej przypominające meble ze Star Treka niż kuchni przeciętnej Pani domu. Dowód na to, że w designie mebli kuchennych można pójść o krok dalej, choć idąc za daleko można dojść do granicy, że wnętrze domu ni jak nie będzie pasowało do kuchni.
forum Kosmiczne meble kuchenne forum Kosmiczne meble kuchenne

ID: 251

chevron_left

Re: Kosmiczne meble kuchenne
Grzegorz2014-07-28
No nieźle kosmiszczne re aranżaacje....a ja myślałem, że już mnie nic z futurystycznych mebli nie zaskoczy a jednak....Trzeba przyznać, że rozwiązania są nie tylko kreatywne, bardzo oryginalne i nowoczesne, ale też bardzo praktyczne – i to się chwali. Więc powiem szczerze – chętnie bym tak swoją kuchnię urządził!

Grzegorz2014-07-28
No nieźle kosmiszczne re aranżaacje....a ja myślałem, że już mnie nic z futurystycznych mebli nie zaskoczy a jednak....Trzeba przyznać, że rozwiązania są nie tylko kreatywne, bardzo oryginalne i nowoczesne, ale też bardzo praktyczne – i to się chwali. Więc powiem szczerze – chętnie bym tak swoją kuchnię urządził!

Olo2014-06-04
Zobaczcie te meble kuchenne też naprawdę kosmiczne

Mirella2014-05-16
takie kuchnie rzeczywiście przypominają wnętrze statku kosmicznego, ale wydaje mi się, że jak ktoś decyduje się na tak nowoczesne kuchnie z kosmosu, to pozostałe pomieszczenia są również w podobnym stylu. Kuchnie w bieli i czerni podobnie jak łazienki zawsze będą kojarzyć się nam z elegancją, prostym stylem i nowoczesnością.

Zobacz inne oferty: