menu MENU

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Moja wymarzona kuchnia

Marlena2023-07-18Wyświetlenia: 5685 Zdjęcia: 2
...tak wygląda moja wymarzona kuchnia, z dużym barem sniadaniowym, który pomiesci domowników i gosci. podobami się mi tu cała aranżacja od dekoracyjnych żyrandoli po krzesła barowe. taka loczba miejsc siedzących w kuchni sprawia, że jest to doskonałe miejsce na spotkania towarzyskie. A jak wygląda Wasza kuchnia marzeń?
forum Moja wymarzona kuchnia

ID: 237

powrót chevron_left

Re: Moja wymarzona kuchnia
Grzegorz2014-05-09
No, prezentuje się bardzo elegancko. Dla mnie te żyrandole trochę za cieżkie, ale stylistycznie wszystko jest utrzymane w takiej klasycznej, bardzo eleganckiej aranżacji. Ja osobiście jestem fanem nowoczesnych kuchni, jasnych, połączonych z jadalnią. Jeśli chodzi o kolorystykę to niebieski i dużo szklanmych elementów (np. blat stołu, szafki itp.).

Re: Moja wymarzona kuchnia
Ola2014-05-07
A moją wymarzoną kuchnią jest piękna pogodna kuchnia jak na zdjęciu. W takiej kuchni, aż chce się wypić poranną kawę i przeczytać poranną prasówkę oczywiście.

Piękna bo sloneczna
Olo2020-03-23
Aż się miło patrzy na tak zasloneczniona kuchnie

Re: Moja wymarzona kuchnia
ANKA2014-05-07
MI PODOBAJĄ SIĘ TEŻ KUCHNIE Z BIAŁYMI SZAFKAMI, TYLKO BARDZIEJ SKROMNE I TRADYCYJNE, TAKIE JAK NA ZAMIESZCZONEJ FOTCE. DO TEGO CZARNA PODŁOGA (LUBIE KONTRAST). PODOBAJĄ MI SIĘ TEŻ TE PŁYTKI KUCHENNE NA ŚCIANIE, KTÓRE SĄ ŁATWE W MYCIU I MAJĄ CIEKAWY KOLOR (SZAŁWIOWY).


Może to Cię zainteresuje:

Futurystyczna kuchnia
forumnowoczesne kuchnie
Moim zdaniem bardzo nowoczesna kuchnia, wręcz futurystyczna kuchnia, pewnie jeszcze takie kuchnie nie są obecne w przeciętnym domu, ale na ...
Sprzedam nowoczesną kuchnie
sprzedażnowoczesne kuchnie
Sprzedam nowoczesną kuchnie którą można zobaczyć na zdjęciu
Nowczesny design mebli kuchennych
forumnowoczesne kuchnie
Nowoczesna Kuchnia, Design z prostego układu czarno białych prostych ścian. Zakończenia ścianek szafek kuchennych stojakami na wina świetnie spełniają ...
Nowoczesne wzory pochłaniaczy kuchennych
forumnowoczesne kuchnie
Nowocześnie wyglądający i wydajny pochłaniacz kuchenny jest bardzo ważnym elementem każdej kuchni. Przedstawiam wg mnie bardzo nowoczesne pochłaniacze kuchenne, które ...