menu MENU

Stylowa sypialnia Artemida
Bielsk woj. mazowieckie
cena4.150 PLNNETTO


forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Moja wymarzona kuchnia

Marlena2021-05-18Wyświetlenia: 5162 Zdjęcia: 2
...tak wygląda moja wymarzona kuchnia, z dużym barem sniadaniowym, który pomiesci domowników i gosci. podobami się mi tu cała aranżacja od dekoracyjnych żyrandoli po krzesła barowe. taka loczba miejsc siedzących w kuchni sprawia, że jest to doskonałe miejsce na spotkania towarzyskie. A jak wygląda Wasza kuchnia marzeń?
forum Moja wymarzona kuchnia

ID: 237

chevron_left

Re: Moja wymarzona kuchnia
Grzegorz2014-05-09
No, prezentuje się bardzo elegancko. Dla mnie te żyrandole trochę za cieżkie, ale stylistycznie wszystko jest utrzymane w takiej klasycznej, bardzo eleganckiej aranżacji. Ja osobiście jestem fanem nowoczesnych kuchni, jasnych, połączonych z jadalnią. Jeśli chodzi o kolorystykę to niebieski i dużo szklanmych elementów (np. blat stołu, szafki itp.).

Re: Moja wymarzona kuchnia
Ola2014-05-07
A moją wymarzoną kuchnią jest piękna pogodna kuchnia jak na zdjęciu. W takiej kuchni, aż chce się wypić poranną kawę i przeczytać poranną prasówkę oczywiście.

Piękna bo sloneczna
Olo2020-03-23
Aż się miło patrzy na tak zasloneczniona kuchnie

Re: Moja wymarzona kuchnia
ANKA2014-05-07
MI PODOBAJĄ SIĘ TEŻ KUCHNIE Z BIAŁYMI SZAFKAMI, TYLKO BARDZIEJ SKROMNE I TRADYCYJNE, TAKIE JAK NA ZAMIESZCZONEJ FOTCE. DO TEGO CZARNA PODŁOGA (LUBIE KONTRAST). PODOBAJĄ MI SIĘ TEŻ TE PŁYTKI KUCHENNE NA ŚCIANIE, KTÓRE SĄ ŁATWE W MYCIU I MAJĄ CIEKAWY KOLOR (SZAŁWIOWY).


Zobacz inne oferty: