menu MENU

Stylowa sypialnia Artemida
Bielsk woj. mazowieckie
cena4.150 PLNNETTO


forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Plastiki w kuchni

Ola2021-05-10Wyświetlenia: 5106 Zdjęcia: 4
Ciekawe dodatkowe gadżety kuchenne, ładne estetyczne o nowoczesnym designie. Na pewno muszą być przede wszystkich funkcjonalne i w pełni spełniać swoje zadanie, ale również pozostawione na wierzchu nie mogą szpecić kuchni i pasować do wielu różnych kolorystycznie i stylistycznie mebli kuchennych.
forum Plastiki w kuchni forum Plastiki w kuchni forum Plastiki w kuchni

ID: 247

chevron_left

Re: Plastiki w kuchni
Jola2014-06-04
Jednym z najczęściej używanych narzędzi kuchennych jest naczynie kuchenne. Niekiedy jest ono również określane jako pojemnik kuchenny. Narzędzie to jest niczym innym jak prostym pojemnikiem, który jest używany do przechowywania artykułów spożywczych różnego rodzaju. W większości przypadków służy do przechowywania suchych artykułów spożywczych, takich jak mąka i dodatków takich jak cukier puder, jak również różnych składników do gotowania. Zazwyczaj pojemnik jest ukształtowany w postaci cylindra. Jednakże, niektóre pojemniki mają inne kształty. Na przykład, można spotkać pojemniki, które mają kształt sześcianu. Jeśli przygotowujesz konkretny przepis, można zrobić dobry użytek z pojemników kuchennych. Jak zaznaczono powyżej, narzędzia te są wykorzystywane przede wszystkim do przechowywania żywności i składników do gotowania. W związku z tym, można go używać do przechowywania mąki do pieczenia. Pojemniki kuchenne i etykiety kuchenne mogą być stosowane w parze podczas przygotowywania wszelkiego rodzaju żywności na bazie receptury. Etykiety do słoików mogą być stosowane w celu oznaczenia zawartości poszczególnych słoików.

Re: Plastiki w kuchni
Grzegorz2014-06-03
Te plastikowe gadżety są bardzo funkcjonalne, ale czy są w jakichś bardziej stonowanych kolorach? Mam kuchnię biało-czarną i takie ekstrwaganckie kolory nieco mi nie pasują do całości :D Może są opcje białe albo czarne, ewentualnie jakieś szare? :)

Re: Plastiki w kuchni
Olo2014-05-17
Plastikowe hokery kuchenne

Re: Plastiki w kuchni
anna2014-05-12
Podoba mi się pierwsza propozycja plastikowego gadżetu, czyli deska do krojenia z chowanym ostrzem, tylko podobno krojenie warzyw na plastikowej tarce nie jest najzdrowsze


Zobacz inne oferty: