menu MENU

cena200 PLNNETTO

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Rośliny w kuchni

Ela2021-05-18Wyświetlenia: 6123 Zdjęcia: 5
forum kuchnia
Parapety przy oknach w kuchni nie są tam tylko dla zabawy; są one doskonałym miejscem do uprawy ziół i być może innych roślin, które można wyhodować we własnej kuchni. W dodatku prowadzenie roślin do kuchni, to świetny sposób na jej odmianę czy renowację, można znaleźć przyjemność w tworzeniu tych ciekawych rozwiązań. Nie ma powodu, dla którego kuchnia powinna być martwym i opuszczonym miejscem przez jakikolwiek żywe rośliny. Swobodnie można tam rozwijać plantację przypraw i ziół, które przydają się w kuchni. Jedna rzecz, którą musisz zrozumieć, jest fakt, że rośliny zawsze będą przekształcić dane miejsce na dobre i ciepłe, co oznacza że ​​mogą dać Twojej kuchni przyjemną aurę, którą można się cieszyć wraz z bliskimi. Nie wiele osób lubi myśleć, że rośliny, mogą wpłynąć na odnowienie kuchni. Ale kto powiedział, że powinniśmy się do tego dostosować? Ja odważyłam się pomyśleć inaczej i upiększyłam swoją kuchnię o kilka pięknych roślin w oknach i stojakach i jestem pewna, że Wam również się to spodoba.
forum Rośliny w kuchni forum Rośliny w kuchni forum Rośliny w kuchni forum Rośliny w kuchni

ID: 259

chevron_left

Re: Rośliny w kuchni
Grzegorz2015-09-10
Szkoda tylko, że żadne przyprawy mi jeszcze w kuchni nie przetrwały dłużej niż tydzień - wysadzone na balkonie w dużych donicach całe lato dały radę.

Mmateusz2015-08-26
Zielone przyprawy w kuchnii to jest coś co kuchnie ożywia i daje dodatkowego aromatu co jest również ważne

Marcin302015-05-11
Moja żona w Naszej kuchni również zaaranżowała parapet "ziółek i przypraw", bazylia, oregano, pietruszka i inne. Bardzo ładnie się komponują w kuchennym wnętrzu.

Wormir2014-08-29
Mnie bardzo podoba się druga propozycja. W sieci znalazłem też interesujący artykuł o tym jak fajnie można wykorzystać rośliny w kuchni i jakie najlepiej: www.kuchnieportal.pl/aktualnosci-ciekawostki-i-wywiady/0/155/felieton-kuchenne-rosliny--niekoniecznie-jadalne.html

Grzegorz2014-07-01
Ostatnia aranżacja – mistrzowska! Fajnie połączona roślinność z dodatkami, jak np. fioranki. Generalnie, kwiaty w kuchni moim zdaniem są super. Zawsze to dodatkowa dekoracja, jest bardziej „wesoło”.

Zobacz inne oferty: