menu MENU

Stylowa jadalnia
Płock woj. mazowieckie
cena31.200 PLNNETTO

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Szafki kuchenne ze szkłem ołowiowym lub matowym

Marta2021-05-10Wyświetlenia: 4938 Zdjęcia: 6
Jeżeli chcesz odmienić wygląd swoich szafek samodzielni, to istnieje kilka możliwości do wykorzystania Oto pomysł, na który może wpaść bardzo niewiele osób. Ołowiowe lub matowe szkło zapewnia urok krystalicznie przejrzystego szkła. Również dlatego, że nie wiąże się z kłopotem i koniecznością czyszczenia go starannie, za każdym razem. Szkło matowe może dodać elegancji dla każdego ultra-nowoczesnego miejsca. Szkło ołowiowe prezentuje zabytkową elegancję i detale artystyczne, które są bez zarzutu, jeśli chodzi o styl. Możesz zapytać w lokalnym sklepie ze sprzętem do cięcia szkła, by dobrali kształt i wielkości dopasowania szkła do drzwiczek szafek kuchennych oraz doradzili sprzęt d cięcia szkła.. Dodaj wzmocnienia na wszystkich częściach mocowania szkła i upewnij się, że pozostaje ono na miejscu. To nie jest takie trudne, a szafki wyglądają zupełnie inaczej.
forum Szafki kuchenne ze szkłem ołowiowym lub matowym forum Szafki kuchenne ze szkłem ołowiowym lub matowym forum Szafki kuchenne ze szkłem ołowiowym lub matowym forum Szafki kuchenne ze szkłem ołowiowym lub matowym forum Szafki kuchenne ze szkłem ołowiowym lub matowym

ID: 261

chevron_left

Re: Szafki kuchenne ze szkłem ołowiowym lub matowym
Marcin302015-05-11
Mamy w części jadalnej segmant z wstawkami ze szkła matowego, ładnie się prezentują, ale w samej kuchni, w części przyrządzania posiłków zrezygnowaliśmy z takiego rozwiązania. Nie praktyczne w strefie wzmożonego "brudzenia".

just123452014-12-16
Kuchnia obecnie nie jest tylko miejscem, gdzie przyrządza się posiłki, ale także stała się przestrzenią w której spotykamy się ze znajomymi, wspólnie przygotowujemy jedzenie. Dlatego też istotne jest dopasowanie jej do Waszych potrzeb. Powierzmy kuchnię prawdziwemu profesjonaliści, który zmierzy się z tym zadaniem i stworzy indywidualny projekt specjalnie dla Was. Kuchnia to nie tylko szafki, miejsca, w których trzyma się akcesoria kuchenne, ale także blaty, które muszą być wytrzymałe i wkomponowane w kuchenną przestrzeń. Tym bardziej, że to zakup na kilkanaście lat. Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Dlatego też polecam WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl Nasze salony są w różnych miastach w całym kraju. Posiadamy nowoczesne i modne wzornictwo. Na nasze produkty dajemy 5 lat gwarancji. Jak masz nieco mniejszy budżet możesz też sprawdzić www.moelke.pl – to marka o bardzo świeżym wzornictwie, ale też indywidualnie projektowana i też mają wiele salonów w kraju.

Grzegorz2014-06-30
Fajne, ale jak dla mnie przyciężkawe. Za dużo wszystkiego i zbyt utrzymane w jednej kolorystyce, pasuje raczej do stylizowanych na klasyczne aranzacji,w nowoczesnej kuchni byłby to zgrzyt, wolę raczej prostsze meble, nie takie przekobinowane.

Zobacz inne oferty: