menu MENU

cena200 PLNNETTO

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Zielona kuchnia

Marta2021-05-10Wyświetlenia: 7391 Zdjęcia: 7
forum kuchnie
Futurystyczny, przyjazny, jasny, kolorowy i zdrowsze, czystszy i bardziej ekologiczny styl życia jest tym, co jest dziś najmodniejsze w każdej kuchni na świecie. Zielone kuchnie są dostępne na rynku od kompaktowych kuchennych zestawów mebli kuchennych do bogato wykonanych, ogromnych mebli kuchennych z eleganckiego materiału, jak na przykład kuchnia z aluminiowych mebli po bardziej tradycyjne rozwiązania rustykalnych mebli kuchennych jest to coś dla każdego. Futurystyczne kuchnie mogą przynieść całą masę rozwiązań projektowych od prostych projektów po bardzo eleganckie kuchnie. Pomysłowo zaprojektowana kuchnia z gładkich elementów, to bardzo modny trend. Nowoczesne czujnik światła LED oświetlają obficie starannie ukryte miejsca przy każdym otwarciu szafki. Są to trwałe diody LED, które mogą być używane jako 'akcent' w oświetleniu półek kuchennych, podkreślać piękne blaty szklane i może być również używane jako oświetlenie podczas przygotowywania posiłków na blacie i w ciemnych zakamarkach.
forum Zielona kuchnia forum Zielona kuchnia forum Zielona kuchnia forum Zielona kuchnia forum Zielona kuchnia forum Zielona kuchnia

ID: 260

chevron_left

Re: Zielona kuchnia
Olo2015-03-31
Świetna kuchnia pleksa z trawką jest naprawdę rewelacyjna

Grzegor2015-03-02
Powyższe kuchnie są dla mnie trochę zbyt wyraziste. Ja w ten sposób wprowadziłem trochę zieleni do mojej kuchni :) (zał. foto.) (wykonanie Stokan) Chciałem jasną kuchnie ale z akcentem zieleni i Pan, który tworzył projekt poradził mi żebym ozdobną plekse dodac zamiast tradycyjnych kafelek. Jestem mega zadowolony a Wam jak sie podoba?

just123452014-12-16
Umeblowanie kuchni jest wielkim wyzwaniem. W trakcie aranżacji wnętrza należy zwrócić uwagę nawet na najdrobniejsze mankamenty. Ważne jest by kuchnie cechował komfort, praktyczność, ale również styl. Dlatego też skontaktuj się z naszym profesjonalistą, z którym wspólnie zaprojektujecie Twoje wnętrze, dostosujesz do swoich potrzeb. Na nasze produkty dajemy 5-letnią gwarancję. Wejdź na naszą stronę i sprawdź WFM kuchnie

Grzegorz2014-11-05
Właśnie zakupiłem meble do kuchni i zdecydowałem sie na kolorystykę podobną do tej na zdjęciach. Jest po prostu rewelacyjnie! wszystkim polecam takie energetyczne kolory!

Grzegorz2014-10-02
O ta aranżacja tez jest super. Zwłaszcza ten zielony z fioletem komponują się genialnie. Jest energetycznie, kolorowo, czyli tak jak powinno być w kuchni. A nie te klasyczne jasne, białe albo lekko kremowe kuchnie. Wieje nudą, a tu jest bardzo fajnie. Od razu się chce żyć, jedząc rano śnaidanie w takiej kuchni :)

Olo2014-07-23
Piękne zielone kuchnie, z mojej strony moge dorzucić jeszcze jedną aranżację zielonej kuchni. Zobaczcie jak ładnie komponuje filetowa sciana wraz z kolorem zielonym kuchnii

Grzegorz2014-06-27
Super aranżacja - jestem pod wielekim wrażeniem, zwłaszcza te jasne, energetyczne meble i wszystko mimo takiej kolorystyki sie broni, jest lekko, przejrzyście, nowocześnie, zwłaszcza ta ostatatnia fotka mnie urzekła :)

Zobacz inne oferty: