menu MENU

12.000 PLNNETTO


play_circle_filled

video

film video

star_borderprint

Żarówki RGB Philipsa sterowane komórką

Youtube2019-08-25Wyświetlenia: 3892 Posty: 3Zdjęcia: 0
Światło żarówek RGB Philipsa w których można ustawić dowolną barwę światła za pomocą komóki. Efekty są naprawdę świetne. Trzeba to zobaczyć

ID: 292

chevron_left

Re: Żarówki RGB Philipsa sterowane komórką
Jarek2014-05-29
Żarówki LED Philips, to tylko niektóre z dostępnych efektów oświetlenia, które są najbardziej wszechstronne. Ich elastyczna i dyskretna konstrukcja pozwala na bardzo twórczy sposób oświetlenia kuchni w domu lub restauracji. Pozwalają one także być bardzo kreatywnym, jeżeli chodzi o oszczędzanie energii, pozwalając zastosować oświetlenie za ułamek kosztów. Typowe żarówki LED do kuchni będą się zużywać o około 100 razy później od tradycyjnej żarówki. To dlatego, że generują dużo mniej energii cieplnej i więcej przetwarzają jej w użyteczne światło. Są też o wiele trwalsze. Tradycyjne żarówki do kuchni wykonane są na bazie delikatnych włókien, które rozkładają się dość wolno, dlatego są niebezpieczne dla środowiska. Diody LED nie mają włókna, ale wykorzystuje się tam diody półprzewodnikowe do wytwarzania światła. Są one 10 razy dłużej przydatne do użytkowania niż żarówki z włóknem. Natomiast RGB to po prostu chodzi o kolory Red, Green i Blue. Diody LED w formie taśm łączą te trzy kolory, aby odtworzyć całe spektrum kolorów.

Re: Żarówki RGB Philipsa sterowane komórką
Moka2014-05-10
Pieknie podświetlone kieliszki oświetleniem LED

Re: Żarówki RGB Philipsa sterowane komórką
Piotr2014-05-10
... widziałem w jednym programie telewizyjnym całą kuchnie, która była sterowana za pomocą smartfona lub tableta. Można było w ten sposób włączyć m.in klimatyzacje (ustawić odpowiednią temperaturę) lub zasunąć rolety, sterować można było systemami bezpieczeństwa itp. Oświetlenie w kuchni, to tylko niewielka część, która składa się na jej wyposażenie, jakie można zautomatyzować. Polecam takie instalacje sterowane przez urządzenia wifi!