menu MENU

panele szklane, szkło do kuchni
Wolsztyn woj. wielkopolskie
cena249 PLNNETTO


dvr

aktualności

aktualność

star_borderprint

Wiosenne premiery w Poznaniu: jeszcze więcej drewna w ofercie KAM

Sylwia2016-02-22Wyświetlenia: 2024 Posty: 1Zdjęcia: 0
Niezależnie od tego, czym nas ujmują – niewymuszoną elegancją, ponadczasową klasyką czy naturalnym charakterem, dekory z rysunkiem drewna wciąż królują w naszych kuchniach. Dlatego w nowej ofercie wzorniczej, którą spółka KAM zaprezentuje na targach w Poznaniu, postawiono na nowe, jeszcze ciekawsze wzory drewna.    

Odbywające się w marcu targi MEBLE Polska to dla wielu rodzimych producentów okazja do zaprezentowania szerokiej publiczności nowej oferty wzorniczej. To właśnie w Poznaniu swoją premierę mają nowości, które będą królowały w naszych kuchniach, salonach i sypialniach a także nowatorskie rozwiązania, które jeszcze bardziej usprawnią korzystanie z mebli. Nie inaczej powinno być i w tym roku. Nowości na pewno nie zabraknie na stoisku Spółki Meblowej KAM z Milejewa, producenta mebli kuchennych.
- Prezentacja na targach w Poznaniu jest dla nas zawsze dużym wyzwaniem – przyznaje Alicja Gajewska z firmy KAM. – Już pięć razy zostaliśmy nagrodzeni Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Otrzymaliśmy także Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów, co jest powodem do dumy, ale również stawia przed nami trudne zadanie, aby utrzymać wysoki poziom oferty i sprostać tytułowi kilkukrotnego laureata.
 Czym spółka z Milejewa zaskoczy swoich klientów w tym roku, o czym będą się mogli przekonać już na początku marca podczas targów MEBLE Polska?
- W tym sezonie zaproponujemy nową, bardzo rozbudowaną i starannie dobraną kolorystykę mebli systemowych KAMduo, KAMduo XL i Olivia Soft. Linie te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy zwiększyć dostępną ofertę dekorów, aby decydujący się na nie klienci mieli jeszcze większe możliwości wyboru, a dzięki temu możliwość różnorodnych aranżacji swoich wymarzonych kuchni – tłumaczy Alicja Gajewska.

W ofercie kolorystycznej na rok 2016, obok sprawdzonych już wzorów, takich jak sosna Andersen, dąb sonoma czy Saint Tropez, pinia biała i szara, znajdą się zupełnie nowe, ciekawe propozycje, wiernie oddające wygląd i strukturę drewna. To bowiem jedno z tych wybarwień, które nigdy nie wychodzą z mody, pasują do kuchni w każdym stylu i doskonale komponują się z innymi dekorami.
- Dekory idealnie oddające naturalne piękno drewna to jeden ze znaków rozpoznawczych naszych kolekcji – mówi Alicja Gajewska. – Wprowadzamy inne wzory, proponujemy śmiałe aranżacje kolorystyczne, ale przede wszystkim staramy się urozmaicać kolekcję dostępnych rysunków drewna. Wybierając ofertę wzorniczą pamiętamy, że to wciąż jeden z najbardziej popularnych i wymarzonych dekorów w naszych  kuchniach.

ID: 84

chevron_left

jeszcze więcej drewna w ofercie KAM
Sylwia2016-02-22
Lubiane meble systemowe w zupełnie nowych aranżacjach wzorniczych to nie wszystko, czym spółka KAM chce się pochwalić w Poznaniu. - Nie chcemy jeszcze zdradzać szczegółów, ale na targach MEBLE pokażemy nową linię wzorniczą mebli kuchennych systemu premium – informuje Alicja Gajewska. – Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko, aby osobiście mogli się przekonać, że są to meble przygotowane dla naprawdę wymagających klientów. Olivia Soft, która miała swoją premierę podczas ubiegłorocznej edycji targów Meble Polska, urzekła swoją prostotą i naturalnością. To zasługa przepięknych dekorów: sosny Andersen i dębu Saint Tropez. W tym roku wybór ten zostanie poszerzony o nowy wzór drewna.


Artykuły

Jak wybrać najlepsze meble kuchenne?
Gdy chcesz zdecydować się na to, aby wykończyć swoją kuchnię ...
Nie kupuj, ale odnów swoje meble kuchenne
To, jak korzysta nam się z kuchni, nie zależy jedynie ...
Jak wybrać podłogę do kuchni?
Niezależnie od tego, jak mały lub jak duży może być ...
Stawiamy na nowoczesność w kuchni
Design przez funkcjonalność – rozmowa z Anitą Łopatką z firmy ...
Przebudowa kuchni
Jeśli twoje hobby to gotowanie i lubisz gotować musisz uważać ...
Meble z litego drewna
Jeśli chodzi o decyzje, które wpływają na styl życia i ...
Kuchnia po Twojemu!
W dzisiejszych czasach stawiamy przede wszystkim na indywidualizm, kreatywność oraz ...
Kuchnia w stylu retro
Choć większość z nas stawia przede wszystkim na rozwiązania nowoczesne ...
Meble kuchenne projektowane wg projektu klienta
Sklepy z meblami kuchennymi wyrastają ostatnio jak grzyby po deszczu, ...
Kuchnia na wymiar dopasowana co do milimetra
Meble kuchenne w dzisiejszych czasach są zazwyczaj precyzyjnie dopasowane do ...