menu MENU

cena12.000 PLNNETTO


library_books

artykuły

artykuł

star_borderprint

Wolno-stojące szafki kuchenne

RED2011-08-19Wyświetlenia: 6449 Posty: 1Zdjęcia: 0
Kuchnia jest sercem naszego mieszkania. Można powiedzieć, że kuchnia jest najważniejszym miejscem w naszym domu. A kuchnia bez kompletnych zestawów mebli kuchennych jest nic nie warta. Mając już kompletny zestaw mebli kuchennych musimy się zastanowić jak go umieścimy w kuchni. By taki zestaw mebli kuchennych dobrze funkcjonował potrzebujemy odpowiednio dużo miejsca w kuchni. I stanie się to dużym problemem gdy kuchnia jest niewielka. Rozwiązaniem mogą być zewnętrzne moduły mebli kuchennych w postaci wolnostojących szafek kuchennych.

Wolno-stojące meble kuchenne są często określane mianem zestaw mebli kuchennych właściwie mogą być sklasyfikowane jako meble. Wolno-stojące szafki kuchenne są zrobione z drewna i dlatego jest to powód, że są określane jako zestaw mebli kuchennych. Te wolno stojące szafki kuchenne są łatwe do czyszczenia, a z pojedynczych wolno-stojących szafek kuchennych można zbudować komplet mebli kuchennych.

Takie wolnostojące szafki kuchenne tak jak wspominaliśmy są zrobione z drewna, a nie materiałów chemicznych więc są bezpieczne dla użytkowników kuchni. Więc kuchnia zbudowana z wolno stojących szafek kuchennych będzie zdrową i bezpieczną kuchnią.

ID: 113

chevron_left

Efekt uzyskania zużytych szafek kuchennych.
Bartek2014-12-07
Zaciekawiły mnie metody „dodawania lat” meblom kuchennym, a mianowicie uzyskanie efektu, stare meble kuchenne . Nasze meble kuchnne mogą również wyglądać na zużyte, mimo niewielkiego upływu lat. Istnieje metoda dodawania lat szafką kuchennym, która działa tylko na szafki malowane. Nazywa się ona ścieraniem, ponieważ symuluje zużycie. Szafki kuchenne wyglądają na stary kawałek mebli, który przetrwał już kilkaset latach użytkowania. Niektórzy używają szlifierek, w celu uzyskania efektu zużytych mebli, ale myślę, że trochę papieru ściernego wystarczy do szafek. To samo możesz zastosować, jeżeli chodzi o blat kuchenny . To sprawdzony sposób na remont kuchni . Celem tej metody jest starcie farby na krawędziach i często użytkowanych obszarach. W związku z tym, należy wziąć papier ścierny o średniej twardości i zastosować go na krawędzie drzwi kuchenne i szuflady kuchenne , aż do ujawnienia się tylko cienkiej warstwy drewna pod spodem. Wygląda to najlepiej, gdy kolor spodu jest nieco ciemniejszy lub jeżeli szafki są ciemne, a ujawnił się jaśniejszy kolor.


Zobacz inne oferty: