menu MENU

Stylowa sypialnia Artemida
Bielsk woj. mazowieckie
cena4.150 PLNNETTO

forum

forum

wątek forum

star_borderprint

Czy lepsze są kuchnie projektowane na zamówienie czy kupione w salonie?

Piotr2011-06-26Wyświetlenia: 3636 Posty: 6Zdjęcia: 0
proszę o opinię

ID: 211

chevron_left

Re: Czy lepsze są kuchnie projektowane na zamówienie czy kupione w salonie?
Tomasz Kruk2017-10-18
Według mnie o wiele lepiej jest skorzystać z mebli robionych na wymiar, szczególnie jeśli ma się kuchnię małych rozmiarów. Pozwala to wtedy na dowolne urządzenie kuchni, co jest o wiele bardziej komfortowe. Ja korzystałem z pomocy firmy EM-meble (www.em-meblekuchenne.pl/), która w dosyć krótkim czasie zrobiła dla mnie wszystkie meble. Całość jest wykonana porządnie i świetnie się prezentuje.

Grzegorz2015-09-10
Moim zdaniem kuchnie robione na wymiar mają jedną podstawową przewagę - są dokładnie dopasowane do naszego pomieszczenia i naszych potrzeb. Mamy po prostu większy wpływ na ich wygląd itp. Ja polecam sprawdzonego producenta mebli kuchennych ttp://stokan.pl/ - rzetelnie i fachowo.

just123452014-12-16
Zakup mebli wiąże się z decyzją i inwestycją długoterminową, dlatego warto się zastanowić, które rozwiązanie będzie najlepsze. Meble na wymiar dopasowane są indywidualnie do twoich potrzeb, w każdym momencie możesz zadecydować jak chcesz by wyglądały. Dodatkowo decydujesz o wzorze, rozmieszczeniu, wielkości. Masz więcej możliwości niż w przypadku gotowych mebli wprost ze sklepu. Powierz kuchnię profesjonaliście, który wykona zlecenie odpowiadające Waszym potrzebom tworząc indywidualny projekt specjalnie dla Was. Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Nasze salony istnieją w różnych miastach w całym kraju. Wejdź i sprawdź dla siebie dogodną lokalizację WFM KUCHNI

Marian2014-07-23
Jeżeli właśnie wykonujesz remont-kuchni, należy wziąć pod uwagę wielkość kuchni i szukać elementów mebli, których wymiary są proporcjonalne do wielkości kuchni. Tak więc, jeśli masz dużą kuchnię, należy spojrzeć na duże stoły kuchenne, krzesła i komody. Z drugiej strony, jeśli masz ograniczoną przestrzeń w kuchni, należy spojrzeć na mniejsze przykłady mebli, które mieszczą się w niej dobrze i nie zajmują zbyt wiele przestrzeni. Jeżeli Twoja kuchnia ma naprawdę niewielkie wymiary i jest mało ustawna, możesz brać pod uwagę meble kuchenne na wymiar. Niezależnie od wielkości mebli, należy spojrzeć na opcje przechowywania różnych elementów potrzebnych w kuchni, chodzi tutaj m.in. o akcesoria kuchenne i wybrać te, które są najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb. Inną ważną kwestią do rozważenia w momencie zakupu mebli kuchennych jest fakt, czy chcesz w pełni zmontowanego zestawu, czy też nie. Decyzja ta będzie mieć również wpływ na koszt mebli kuchennych.

Mirek2014-04-23
... jednak kuchnie na zamówienie są kilkakrotnie droższe, jeżeli nie masz konieczności takiego dopasowywania mebli kuchennych, bo nie masz np. maleńkiego kącika w salonie gdzie trzeba wygospodarować aneks kuchenny, to lepiej zdecyduj się na gotowe meble ze sklepu.

Robert2012-05-02
Jak kto woli, ja uważam, że dużo lepsze są meble robione na zamówienie ponieważ masz spasowane co do milimetra do twojej kuchni i możesz sobie dobrać fronty takie jakie chcesz

Artykuły

Meble kuchenne na wymiar
Jak powszechnie wiadomo meble kuchenne w pomieszczeniu powinny być bardzo ...
Popularne meble kuchenne pod zabudowę
Nowoczesne kuchnie wyróżniają się tym, że są one bardzo praktyczne. ...
Przebudowa kuchni
Przebudowa kuchni wymaga dużych nakładów pracy, ale możesz też dzięki ...
Meble kuchenne w idealnym wymiarze
Kuchnie w swoich domach czy też mieszkaniach mamy bardzo różnej ...
Przebudowa kuchni
Jeśli twoje hobby to gotowanie i lubisz gotować musisz uważać ...
Kuchnia na wymiar i bez problemów
Kiedy mamy do czynienia z bardzo małą, bądź też bardzo ...
Kuchnia w stylu retro
Choć większość z nas stawia przede wszystkim na rozwiązania nowoczesne ...
Producenci mebli kuchennych
Szukając swoich wymarzonych mebli kuchennych warto przede wszystkim zwracać uwagę ...
Ciekawe i nietypowe meble do kuchni
Czego to nie znajdziemy w ofercie mebli kuchennych? Prawda jest ...
Kuchnia Twoich marzeń
Wybór mebli kuchennych jest bardzo istotną kwestią, do której warto ...